MENU
Aula_close Layer 1

Skolebestyrelsens kontaktinformationer

 

Malene Skov - forældrerepræsentant og formand
Svaneengen 6
4681 Herfølge
Tlf/mobil: 4214 2978
Mailadresse: malene.skov@email.dk

 

Morten Schultz Fruergaard - forældrerepræsentant og næstformand
Torpevej 1
4681 Herfølge
Tlf/mobil: 3034 1026
Mailadresse:
11msf11@gmail.com

 

Johanne Kathrine Kongstad – forældrerepræsentant
Møllemarksvej 34
4681 Herfølge
Tlf/mobil: 6168 8132
Mailadresse:
johannekongstad@gmail.com


Thomas Jensen – forældrerepræsentant
Banevej 1A
4682 Tureby
Tlf/mobil: 2366 2030
Mailadresse:
krkt2005@gmail.com


Astrid Thusgaard-Madsen - forældrerepræsentant
Lille Stationsvej 23
4681 Herfølge
Tlf/mobil: 2545 6055
Mailadresse:
astrid@thuesgaard.com

 

Peter Svarrer Østerlund – forældrerepræsentant
Egøjevej 154
4600 Køge
Tlf/mobil: 2814 8098 / 2148 2711

Mailadresse: pos@tmconsult.dk
 

Nikolaj Thune Jacobsen – forældrerepræsentant
Hørvænget 6
4681 Herfølge
Tlf/mobil: 2337 5714
Mailadresse:
nikolaj@nikolaj.com

 

Mikkel Kirk Meisler Andersen 9.X – elevrepræsentant
Møllegården 18
4681 Herfølge
Tlf/mobil: 2752 1011 / 2383 2257
Mailadresse:
mikkel.kirk.meisler.andersen@skolekom.dk

 

Helle Mortensen – medarbejderrepræsentant
Georginevej 7
4600 Køge
Tlf/mobil: 5665 7315 / 4021 7315
Mailadresse:
uvbw6hy8@koegeskoler.dk

 

Per Lindegaard Andersen – medarbejderrepræsentant
Tinggården 83
4681 Herfølge
Tlf/mobil: 2532 0868
Mailadresse:
perx485c@koegeskoler.dk
 

Helle Due Bense – ledelsesrepræsentant
Nørregade 35, 1 sal
4600 Køge
Tlf/mobil: 5152 3054
Mailadresse:
helle.due.bense@koege.dk
 

Maja Larsen – ledelsesrepræsentant
Østerskovvej 19
4793 Bogø By
Tlf/mobil: 2484c6903
Mailadresse:
maja.l@koege.dk

 

Jan Stolzenbach Nielsen – ledelsesrepræsentant
Vedskøllevej 62
4600 Køge
Tlf/mobil: 5667 2948 / 2879 2034
Mailadresse:
jan.stolzenbach@koege.dk